1-4 Aylık Bebeğiniz için Oyuncak Seçimleri

Bebekler, zorlu ve acar ancak başlangıçtan sonra 2. aylarında elan ayrımlı ve farkında ancak aya başlarlar. Bundan Sonra yaşadıkları yere alışkın ve vermek istediğiniz uyku ve yemek düzenini eskisinden elan âlâ yapabiliyor ağıl gelmiştir. Sizin de bebeğinizin karakterini ağır yavaş öğrenmenizle alay malay onun, nelere ne şekilde aksülamel vereceğini bundan sonra elan âlâ biliyor durumda olmanız alelhusus bebeğin cesaret duygunun gelişmesinde yardımcıdır.

2 maaş bebekler evvel aya nazaran elan amatör ve elan hareketlidir. Hareketleri, bebek refleksinden çıkıp elan kontrollü ancak ağıl gelmiştir. 2 maaş bebekler sosyal ve birey açısından da bu dönemde elan acul ancak şekilde gelişmeye başlamıştır. Bundan Sonra bebeğiniz evvel gülücüklerini savurmakta ve gözlerinize her zamankinden elan düşündürücü bakmaktadır. Hem sizin hareketlerinizi hem de etrafında olup bitenlere oldukça meraklıdır.

2 maaş bebekler sevinçlerini bu dönemde kol ve bacaklarını sallayarak göstermektedir. Seslerini ali ve alçak tonlarda kullanarak bayram gösterilerini elan da güçlendirmektedir.
Mutlu düşler dönencesi

Bu dönemde dönence ve idman merkezi sizlere oldukça apotr olacaktır. Unutmayınız ki bundan sonra bebeğiniz elan aktif ve amatör. Bu yüzden yatağında uyurken müzikli dönencesini tutmaya çalışacak ve gülücükleri ile ses çıkaracaktır. Idman merkezinde ise bacaklarını ve kollarını elan çok akım ettirecektir. Bebekler bu evrede ağır yavaş duyduğu sesleri de imitasyon etmeye başladıkları için alelhusus anne ve babaların mırıldandığı şarkılar ve ninnileri de dikkatle dinleyecek ve imitasyon sesleri çıkarmaya çalışacaktır.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s