En Eğlenceli Bebek Oyuncakları

Oyunların bebeklerin ve çocukların zekâ gelişimi üzerinden ilmî olarak müdellel faydaları vardır. Çocukların ekol öncesi dönemde benlik bilincini kazandığı, kendilerini yansıtabildikleri ve karakterlerinin şekillendiği tek alan oyunlardır. Çocuklar baziçe oynayarak keşfetmeyi, paylaşmayı, kendilerini ifade etmeyi öğrenirler. Bu yolda onlara ulama sağlayacak en büyük araç elbette oyuncaklardır. Çağa oyuncaklarının, doğumdan itibaren bebeğinizin kas ve zihnî gelişimi üstünde yansınamaz faydaları vardır.

oyunint06860Bu oyuncaklar ayrımsız zamanda nefis ve dil gelişimi üstünde de müspet bir ağırlık yaratmaktadır. Bütün bu faydaları karşısında çağa oyuncaklarının seçimine az çok dikkat buyurmak zorundayız. Birincisi bu oyuncakların bebeklerin gelişimsel özelliklerine uygun olup olmadığına değişmeyen vermek zorundayız. Ayrıca oyuncak seçiminde on paralık elbette cinslik özelliklerini ayn önünde bulundurmalıyız. Bunların yanı sıra oyuncakların üretildiği hammaddeye de özen açıklamak zorundayız. Bebeklerinizin sağlığını gözdağı eden kanserojen madde içeren plastik ürünlerden kaçınmalıyız. Alelhusus ucuza dünyalık edilen Çin malı oyuncaklar çocuklarınızı gözdağı eden tehlikeler oluşturmaya başlamıştır. İçinde dokuncalı kimyasallar kâin bu oyuncakların fiziki gelişimini tamamlamamış çocukların ölümüne bile defa açtığı bilinmektedir.

Bütün bu tehlikelere karşı ithal oyuncakların denetimi Dış Kâr Veri Sistemi üzerinden yapılmaya başlanmıştır. Bu da demek oluyor ki cimri denetim sebebiyle ithal oyuncakların saçtığı ateş ortadan kalkacaktır. Yine ithal oyuncaklara mevrut denetim genel ağ üzerinden satılan oyuncaklar amacıyla de getirilmiştir. Değme koldan denetlenen bu ürünler afiyet amacıyla ateş oluşturmayacaktır artık. Bebeklerinizin gelişimi üstünde az çok etkili hasıl bu oyuncakları alırken online hizmetleri seçmek size daha hayır olacaktır. Bu siteler sebebiyle hem yorulmadan alışverişin tadını çıkarabilir, hem de istediğiniz çağa oyuncağını uygun ödeme seçenekleriyle gerçekleştirme edebileceksiniz.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s