Sexy Vücut Çorabı Çeşitleri ve Büyük Beden Vücut Çorapları

Vücut çorabı ülkemizde geçmişi sıfır ancak ekin aslında. Başlangıçta bir yurt dışından satın alınabilen bu seksi iç çamaşırı modeli ahir yıllarda ülkemizde de satılmaya başladı. Üstelik gösterilen alaka az çok yüksek. Çünkü ölçün cisim yapısı ile S, M, L ve XL cisim ölçülerine ehil bayanların vücutlarına uyum sağlıyor. Gözlerin menus olmadığı ancak iç çamaşırı olduğundan da etkileyiciliği az çok fazla.

Kesinlikle alelade ancak çorap değil. File ve opak güpür namına üretilen modelleri az çok fazla. Vücudunuzu sardığı amacıyla seksi ancak görünüm kazandırırken aynı zamanda sıkı ancak vücut görüntüsü kazanmanızı da sağlıyor. Ancak çok bacanip, akla yatkın olan vücut çorabı al modellerini günlük kıyafetlerinin altında lastik namına kullanıyor. Ağ kısmı ve art kısmı açıkça olan vücut çorabı al modelleri, günlük kullanımda lavabo ihtiyacınızda başınızı ağrıtmıyor.

vücut çorabı al az çok seksidir. Ancak erkeği etkilemeyi kafasına koymuş bayanların evvel sırada yer alan joker iç çamaşırdır. Alelumum siyah nitelik üzerine tasarlanan vücut çorabı al nadiren de olsa farklı nitelik opsiyonları ile de satışa sunulmaktadır. Kırmızı ve beyaz zehir vücut çorapları siyah renkten sonra görebileceğiniz diğer alternatiflerdir. vücut çoraplarını model namına değerlendirirsek, boğazlı, açıkça yakalı, uzun kollu, kısa kollu, kolsuz, ağ kısmı açıkça, canip ve art kısmı açıkça ilkin olmak üzere ancak çok farkı modeli bulunmaktadır.

Leg Avenue kuşkusuz vücut çorabı dendiğinde akla mevrut evvel markadır. Amerika’lı iç çamaşırı markası az çok geniş ancak vücut çorabı koleksiyonuna sahiptir. Aslında bir vücut çorabında iddialı değiller, tüm iç çamaşırı modelleri ile az çok akva ancak markadır. Leg Avenue dışında ancak çok bigâne iç çamaşırı markasının vücut çorabı al modellerini bulabilirsiniz. Hatta bu sene domestik iç çamaşırı üreticileri de vücut çorabına gösterilen bu ilgiyi gitmek amacıyla kendi vücut çorabı modellerini üretmeye başladır. Domestik üreticilerde balaban cisim vücut çorabı olmasa da Leg Avenue gibi bigâne markaların balaban cisim vücut çorabı modelleri de bulunmakta.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s